Про проект

Інтернет-радіо «СОЛЯНКА»

Інтернет-радіо «СОЛЯНКА» — це радіо нового формату. Новітність формату радіо не тільки не в тому, що воно акцентоване на інтернет-трансляцію, а й в тому, що метою радіо – є популяризація маловідомої, свіжої та якісної української музики молодих гуртів та виконавців.

Також особливість радіо – багатожанровість музики.. СОЛЯНКА – тому що радіо не вибирає для себе одного або декількох музичних жанрів, а відкрито для різнобічної музики, маючи змогу демонструвати це різноманіття слухачам.

Ми хочемо дати можливість молодим талантам заявити про себе і розвивати свою творчість.

Проект підтримується власним коштом і є стовідсотковою ініціативою людей, що не можуть жити без музики. Команда радіо «СОЛЯНКА» не допустить того, аби музика молодих українських виконавців була загублена та не почута. Бо такий продукт неможливо оминути, він повинен грати та спонукати.

Наразі натхненники проекту (яких усього два) працюють над удосконаленням ефіру, записом перших подкастів та пошуком однодумців для розвитку радіо (радіоведучі, журналісти, звукоредактори, піарщіки та ін.). Тож, якщо тобі теж небайдужа українська музика та радіомовлення – радо запрошуємо тебе до нашої команди! (писати можна на пошту katsokolova@ukr.net)