Вечір щирої музики

Вчора, 17 жовтня, у Арт-центрі «Квартира» в Дніпропетровську пройшов вечір щирої акустичної музики від гуртів Vetka з Дніпропетровську та Pta Khi з Мелітополю.

Атмосферність концерту вразила. Без зайвого офіціозу, галасу та шуму, — лише мелодичність, щирість та поглиблення кожного у власні почуття.

Гурт Vetka завів сухачів у долону найчистіших звуків та пробудив почуття та прагнення до прекрасного. Сплетіння гри на музичних інструментах, сильний та м′який вокал й така непідробна сором′язливість вокаліста гурту Дениса Василюка, — зробили зі звичайного приміщення щільний музичний кокон, де ти саме ти, без прикрас.

«Щось чудне та атмосферне» — таке враження залишилося у невідомого слухача після фествалю Woodstock Ukraine. Але все ж цей вислів хочется дещо змінити на «щось загадкове та атмосферне». Бо саме почуття загадковості та змістового наповнення виникає при першому прослухуванні їхніх пісень. Що ж можно казати про ті емоції, коли ти опиняєшся у епіцентрі цієї магії, цього справжнього магнетизму людського інтелекту, який стоїть за тонкощями переживань, — музика гурту Pta Khi вражає красою, несхожістю, тихою, але шаленою емоційністю.

Жанр музики — акустичний арт-рок.

Приходьте до Арт-центру «Квартира» за цими емоціями та відчуттями, і ви не пожалкуєте.

Більше фото тут.