Вечір щирої музики

Вчора, 17 жовтня, у Арт-центрі “Квартира” в Дніпропетровську пройшов вечір щирої акустичної музики від гуртів Vetka з Дніпропетровську та Pta Khi з Мелітополю.

Атмосферність концерту вразила. Без зайвого офіціозу, галасу та шуму, – лише мелодичність, щирість та поглиблення кожного у власні почуття.

Гурт Vetka завів сухачів у долону найчистіших звуків та пробудив почуття та прагнення до прекрасного. Сплетіння гри на музичних інструментах, сильний та м′який вокал й така непідробна сором′язливість вокаліста гурту Дениса Василюка, – зробили зі звичайного приміщення щільний музичний кокон, де ти саме ти, без прикрас.

“Щось чудне та атмосферне” – таке враження залишилося у невідомого слухача після фествалю Woodstock Ukraine. Але все ж цей вислів хочется дещо змінити на “щось загадкове та атмосферне”. Бо саме почуття загадковості та змістового наповнення виникає при першому прослухуванні їхніх пісень. Що ж можно казати про ті емоції, коли ти опиняєшся у епіцентрі цієї магії, цього справжнього магнетизму людського інтелекту, який стоїть за тонкощями переживань, – музика гурту Pta Khi вражає красою, несхожістю, тихою, але шаленою емоційністю.

Жанр музики – акустичний арт-рок.

Приходьте до Арт-центру “Квартира” за цими емоціями та відчуттями, і ви не пожалкуєте.

Більше фото тут.