Хто ми? 

Соціальний український проект – Інтернет-радіо СОЛЯНКА.  

Що ми робимо? 

Метою радіо – є популяризація андеграундної української музики молодих музикантів. Ефір радіо наповнений різножанровою та багатомовною музикою. Слухач має доступ до сучасного і автентичного контенту українських музикантів 24/7, незалежно від місця розташування та пристрою зв’язку. Концепція розмовного контенту будується на висвітленні тем андеграундної української культури. 

На вирішення яких проблем, направлений проект? 

  • низька якість сучасної української музики; 

  • маловідомість сучасної української музики; 

  • низький рівень освіченості молодих музикантів і діячів культури в розвитку і просуванні своєї творчості; 

  • пасивна участь державний і комерційних установ у створенні та підтримці умов для розвитку автентичних продуктів української культури. 

Що вже зроблено? 

Наразі проект Інтернет-радіо СОЛЯНКА має функціонуючий інтернет-стрім на протязі 1,5 року. У ефірі грає більше 600 треків 300-а українських виконавців. Маємо активну сторінку у соціальній мережі Facebook, музичну апаратури (а саме: пантограф, пульт мікшерський, мікрофон студійний, мікрофон вокальний, ноутбук, диктофон цифровий).  

Які маємо плани? 

Короткострокові плани і результати проекту:  

Редизайн сайту, розробка мобільного додатку. Облаштування студії радіомовлення шляхом запуску фандрайзингової кампанії зі збору коштів та необхідних товарів.  

Разом з цим плануємо розширити команду інтернет-радіо СОЛЯНКА, а саме: 5 радіоведучих, 1 звукоредактор, 2-3 журналіста, 1 випускаючий редактор, 1 спеціаліст з SMM, 1 контент менеджер, 1 PR-менеджер, 1 спеціаліст з реклами, 1-2 веб-розробника, 1 грант-менеджер.   

Довгострокові плани та результати проекту:  

Створення хабу для українських музикантів, де вони зможуть отримати необхідні засоби для розвитку: зробити аудіозапис своїх композицій, отримати послуги менторингу, навчання PR та реклами, нетворкінгу та ін. інструментів самопросування.  

Цей проект є одним із тих, що має стратегічну мету покращення рівню якості української музики, поширення її в Україні і поза її межами і, як результат, культури в цілому.