Чи потрібна суспільству українська музика молодих музикантів?

Як ми неодноразового вже говорили, на сторінці в соцмережі Facebook, головною метою радіо СОЛЯНКА – є  популяризація української андеграундної музики молодих гуртів та виконавців. Адже  андеграундна музика охоплює в собі сукупність творчих напрямків та несе протиставлення масовій культурі, мейнстріму, а також офіційному мистецтву.

На сьогоднішній день, в Україні теж почав прокидатися певний інтерес до андеграундної музики. Хоча, на превеликий жаль, альтернативна музична сцена в нашій країні  все ще розвинута посередньо –  її треба стрімко та активно просувати. Зараз дуже багато виконавців та гуртів приречені назавжди залишитись в андеґраунді, а еталоном успіху в сьогоденні вважається вихід на зарубіжну сцену. Внаслідок чого, в більшості випадків,  концерти даного плану збирають  мало слухачів.

В наш час в країні не звикли платити за музику, а також ходити на концерти маловідомих виконавці та колективів, тому їм дуже не пощастило в даному моменті. Та і радіостанції їх ігнорують, а коло прихильників обмежується найближчим їх  оточенням.

Наразі, в нашій країні є дуже багато молоді, активних, нерозпіарених українських музикантів. Декотрі з них вірять в гарне майбутнє та розвиток, а більшість нажаль вже й зневірилися, що нашій країні потрібний їх талант.

Внаслідок вище сказаного, команда радіо СОЛЯНКА взялася за важливу справу, а саме,  за розвиток української андеграундної музики.

Ми за останній рік нашої активної діяльності вже познайомитися з творчістю більше 300-та музикантів та гуртів з різних куточків держави. Це  молоді, талановиті, аутентичні носії української культури та головне – вони є двигунами її розвитку. У зв’язку з деякими обставинами нажаль, про них знає дуже мало слухачів, тому це треба виправляти та активно працювати в сфері розвитку української андеграундної музики.

Адже не всі слухачі полюбляють тільки попсу, якою зараз радіомовлення та телебачення перенасичене, тому є велика необхідність в розвитку нестандартної української музики, еклектичного звучання, незвичного виконання та глибокого змісту творів.