Фестивалимо три дні!

Afisha_glavnaya_predvar (1)5, 6 та 7 серпня запалюватиме настрій фестиваль «СТОПУДІВКА» вже вшосте!

Бабкін, «Бумбокс, Друга Ріка та багато інших відомих гуртів і виконавців даруватимуть драйвові емоції глядачам. Організатори фестивалю тримають у таємниці ім’я відомого гостя, який завітає, аби розважити публіку.

У різні роки локація, лайнап і мета проведення цього open air змінювалися. Однак незмінним залишається його постійний розвиток і активна громадянська позиція організаторів..Вперше цього року свято відбудеться не за містом, а на Монастирському острові – улюбленому парку з пляжем усіх містян. У 2016-му фестиваль сприятиме розвитку туризму на Дніпропетровщині. Організатори «СТОПУДІВКИ» пропонують екскурсії, аби відкрити для себе Дніпро по-новому, як осередок творчості, центр промисловості та місце, де вирує життя активної молоді.

Придбавши квитки на кілька днів, проживати можна у безкоштовному наметовому містечку. Про безпеку подбає охорона.  А смачно попоїсти запропонують безліч фуд-кортів та барів.

У рамках фестивалю відбудеться ярмарок ручних робіт та майстер-класів, де охочі можуть створити сувеніри для себе та подарунки для близьких.

Квитки можна придбати онлайн на сайті concert.ua/eventpage/stopudovka та за адресами «Риба Андрій», вул. Плеханова, 13, паб «Тайм», вул. Харківська, 2, «Поплавок» на вул. Набережній, 7 (Дніпро) та в інших містах країни. Також на сайті та  в соціальних мережах розігрують безкоштовні квитки за репост і поширення інформації.

Фестиваль є благодійним. До прикладу, минулого року захід відвідали діти-вихованці Дніпровського та Поливанівського будинків-інтернатів, а також діти з малозабезпечених сімей та бійці, що повернулися із зони АТО.

Сьогодні «СТОПУДІВКА» із невеличкого локального фестивалю перетворилася на масштабний захід формату open-air.

Тож відірвемося на фесті!