Гурт BAD підкорили зарубіжну публіку

Гурт BAD увірвалися до музичного простору країни, розправивши крила, в грудні 2014 року. Маючи за спиною пристойний досвід студійної і концертної роботи в складах різних музичних проектів, учасники команди відразу поставили конкретні цілі і тут же почали їх реалізовувати.

Першим результатом стала ротація композицій BAD на радіостанціях США. Це не був «черговий гурт». Перші телеефіри, перші концерти, перші демо-треки. Все це, безумовно, незмінний атрибут будь-якої працюючої команди.

У серпні 2015 року група відправляє заявку на участь у фестивалі «Rock Clip Kiev», який був організований колишнім музикантом Green Grey — таємничою особистістю на ім’я Pit Core, а також відомим столичним звукорежисером Шаманом і звукорежисером «Так треба продакшн» Юрієм Смирновим. Ніяких голосувань. Гурт відбирається особисто складом журі. ПО закінченню фестивалю BAD завойовують перемогу і право на зйомку кліпу під керівництвом організаторів фестивалю.

Зараз Дмитро, Емміліон, Родіон і Олексій активно працюють над проектом. Світ продовжує трясти від їх виконання. А поки що вони тут і для нас, давайте разом покайфуемо від музики BAD.

BAD — Play No Games

Джерело: Спільнота «Український рок»