Гурт «Без обмежень» випустив новий таємничий кліп

Без чого саме ніяк не можна обійтись у зйомках кліпу – без добрих друзів, мальовничної лісової локації чи без рудого кота, після перегляду нового відео гурту «Без Обмежень» на пісню «Без неї ніяк», чесно кажучи, не дуже то й зрозуміло, та й взагалі, сюжет нового ролику команди викликав у глядачів більше питань, ніж дав відповідей. Але саме такою була ідея даної роботи – створити таємничий кліп на одну з найпопулярніших пісень платівки «Дихаю тобою», який тематично продовжить задану у попередній музичній міні-стрічці «Зима» нестандартну тенденцію.

Режисером нового кліпу «Без неї ніяк» виступив Владислав Плеханов, другим режисером та за сумісництвом продюсером став Сергій Швець, оператор – Дмитро Пшец. Варто додати, що допомогу у написанні сценарію команді надала дружина лідера «Без Обмежень» Сергія Танчинця – Ганна Танчинець-Стефанська.

За словами Сергія, коли знімальна група та музиканти приступили до створення відео, ніхто з них на всі 100% ще не знав, чим закінчиться ця робота, та який фінальний результат вони отримають. «На самому початку зйомок ми мали під рукою лише обрану ідею та настрій, а також чітку впевненість у тому, що знімати простий форматний кліп нам явно не хотілося. Ми дуже любимо експериментувати. Можу сказати, що результатом кожен з нас лишився задоволеним, тож з подвоєним натхненням та мотивацією, одразу ж після прем’єри, ми приступили до створення нового матеріалу», – зазначив в анотації до кліпу «Без неї ніяк» фронтмен «Без Обмежень».

Джерело:notatky.com.ua