Гурт Недаремно проти інтернет-голосувань

Нещодавно гурт “Недаремно” у соцмережі поділилися з прихильниками та слухачами думками щодо різноманітних інтернет-голосувань, які проводяться в рамках відбіркових турів до фестів та концертів.

“Вибори та голосування – це вічний потік бруду та несправедливості, підступності та маніпуляцій. На жаль, в музику також намагається прорватись цей вид “чесного” вибору.
Нещодавно ми намагались потрапити на один з фестивалів через відбір гуртів (і при цьому принципово не стали запрошувати друзів на живий концерт та просити проголосувати в інтернеті, а тим більше накручувати голоси). Тим не менш, ми стали жертвою чиїхось маніпуляцій та об’єктом вилитого безпідставного бруду на наше ім’я.
Це мабуть була крапка, до якої ми довго йшли.
ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄМО!
гурт Недаремно з цього моменту відмовляється брати участь у різного роду голосуваннях та відборах на фестивалі та інші заходи, в яких передбачено проходження відповідних процедур інтернет голосування та запрошення на живі відбори якомога більше людей!
Наша команда буде і далі доводити свою творчу силу шляхом наполегливої праці та створенням якісної, щирої та справжньої музики!
Будемо раді бачити Вас, любі наші, на концертах та всюди, де можливо побачитись та почутись.
Всім щастя та добра!
Любимо Вас”