Любов до Гражданіна Топінамбура потребує постійного збільшення дози!

21 жовтня у м. Дніпро, концертний хол “Поплавок”, пройшов черговий та довогоочікуваний концерт гурту-земляків Гражданін Топінамбур. Пропонуємо вам прочитати яскравий відгук дівчини, що відчула на собі “топінамбурний” вплив:

Нудно й сумно? Осіння хандра відвідала твою тонку душевну натуру? Знайдений спосіб позбавлення від гнітючих думок! Записуємо рецепт:

Відриваємо свій зад від дивана, руки від гаджета і йдемо на концерт гурту #гражданин_топинамбур (!) І безмежний позитив гарантований.

Запальні танці настільки, що пітним буде усе! Волосся мокрі наскрізь! Соліст просто розриває всю публіку своєю енергією. Роман, ви красунчик!

Ліричні пісні теж входять в репертуар виконання, але від них хочеться жити (а не повіситися), зустріти світанок, прагнути до вершин, мріяти, любити….

Відвідали концерт? Тоді у нас завжди будуть хороші новини з #пиццаилимонад, на роботу/навчання/куди-небудь йдете під ритми #чикуиты! Накричав Бос? Не біда! Станцюйте #джигу!
Їдете в громадському транспорті – з натовпом торчите під звуки #дабстепа.

При зменшенні ефекту рекомендується збільшити дозу і час прослуховування у своїх навушниках треків #гражданин_топинамбур!