Новий альбом гурту “Інше Бачення”

Дебютний альбом сучасної рок-команди “Інше Бачення”!

“Не легко далось це рішення, проте будь-яке прийняте – краще, ніж нескінченне вагання…

Раніше мною було анонсовано, що дебютний альбом групи “Інше Бачення” побачить світ у серпні цього року, але цього не відбулося через низку причин. Не хотілося б зараз про них. Маю велику надію, що ми допрацюємо все, що не вдалося. На разі, ще 4 пісні, які не додані до цього посту, лежать напів готовими і чекають допрацювання. Серед них і пісня “На самоті”. Альбом отримав таку ж назву не тільки через неї, але трохи дивно, що в готовій частині її поки немає.

EP “На самоті” цілком можна назвати дебютним, проте для тих із вас, хто уважно слідкує за творчістю гурту, не всі композиції будуть новими. Це пов’язано з тим, що з 2012 року! ми знаходились в процесі студійної робити, випускали сингли, намагались знайти своє звучання і вирости у ньому.

Коли настав вересень 2016, а викласти “На самоті” повністю ми все ще не мали можливості, переді мною постав вибір: мовчати, чекаючи поки знайдуться потрібні ресурси для завершення, чи викласти те, що є…

І от перед вами 7 із 11ти. Жодного слова, жодної ноти просто так. Все від серця та про пережите.
Слухайте, коментуйте, будемо вдячні за репост першої частини альбому!

На останок хотів би сказати велике “дякую” музикантам групи “Інше Бачення”, Ростиславу Клапану, що дуже допоміг у студійній роботі та всим, хто підтримував та надихав!

Приємного прослуховування і до зустрічі на концертах “Інше Бачення”!” – пише колектив у соц мережі.

 

Інше Бачення – В очі

Інше Бачення – Вода

Інше Бачення – Дотики

Інше Бачення – Забудь і не даруй

Інше Бачення – Не виходь в онлайн

Інше Бачення – Самбука

Інше Бачення – Тебе триматиму