Новий кліп «Тримайся За» вже у мережі!

Нарешті, новий кліп дніпропетровського гурта «Тримайся За» вже у мережі. Шкидко дивимося!

Автор текстового наповнення всіх пісень і засновник групи «Тримайся За», Іван Івахнік, пояснює, чому було прийнято рішення знімати кліп саме на пісню «Розпалюй»:

«Пісня була написана на ґрунті серйозних душевних переживань, тому, мені здається, вона і вийшла найліричнішою з майбутнього альбому. Крім цього, варто звернути вашу увагу на те, що саме ця пісня дала поштовх до створення групи, адже її я написав першої. Звичайно, з моменту написання вона зазнала безліч змін, але зараз я відчуваю, що ми довели її до необхідного рівня, і дуже сподіваюся, що наш слухач зможе випробувати всю гаму почуттів, яка була вкладена в «Розпалюй».

Зйомками кліпу займалася творча команда HI5. Продюсер Андрій Олексієнко розповів про те, в яких умовах проходила робота:

«Ми вирішили використовувати техніку кругового руху під час зйомок, тому було досить складно визначитися з місцем. Пошук локації затягнувся на півтора місяці, і відмінний варіант з’явився практично з нізвідки. Планувалося, що зйомки займуть не більше одного дня, але на практиці все виявилося куди складніше, тому довелося працювати майже 4 повні ночі. Мешканці сусіднього будинку кілька разів викликали міліцію, погода була вітряна і дощова, але не дивлячись на всі труднощі, нам таки вдалося зняти матеріал. Кліп вийшов дуже атмосферним і інтригуючим. Глядачеві буде над чим подумати».

Режисером відеороботи став Олексій Тараненко:

«Ідея з’явилася на основі тих настроїв, які виникають під час прослуховування пісні – вона про людські відносини, про пристрасть, про найсокровенніше. Ми вирішили показати, що відносини – це сукупність найрізноманітніших з точки зору емоційного наповнення подій. Головну чоловічу роль, звичайно ж, виконував вокаліст гурту Сашко Турів. З жіночої все було трохи складніше — ми довго шукали дівчину, яка зможе передати щирість, відвертість і природність. На мій погляд, Лера з цим завданням чудово впоралася. Головна ідея кліпу – на поверхні, і в поясненні, я думаю, не потребує — все побачите на власні очі»

Виробництво компанії: «hi5.productions»
Продюсер: Андрій Алексенко,
Режисер: Тараненко Олексій,
Оператор Постановник: Михайлусь Ілля,
Оператор: Шапоринский Олександр,
Світло: Володимир Филипчев,
Монтаж: Михайлусь Ілля, Тараненко Олексій,
Кольорокорекція: Роман Зинаенков,
Гример: Дарина Ананьєва.