Новий сингл від тернопільського гурту Роздоріжжя

Друзі, у мережі з’явилася новинка від тернопільського гурту «Роздоріжжя», який близько шести років знаходився у творчій відпустці, маючи за плечима перемогу на фестивалі авторської пісні «Срібна підкова-2007» у Львові, участь у тернопільських «Висадках», «Рок-десанті» у Хмельницькому, фестивалі «Нівроку-2008» (Тернопіль), а також потрапляння своїх авторських творів до етерів західних радіостанцій.

Наразі дует повернувся до активної творчої діяльності та презентував свіжий двотрековий сингл «Тіні», до якого, окрім однойменного треку увійшла композиція «Безсоння».

Після інтернет-прем`єри синглу «Тіні», учасники «Роздоріжжя» продовжують працювати над новим музичним матеріалом, збираючи композиції для майбутнього студійного альбому, якому передуватимуть ще декілька окремих синглів. До речі, наступна пісня гурту вже записана та очікує на зведення.

“Сингл “Тіні”- дві пісні, які відкривають нову сторінку нашого існування. Дякуємо 38records за запис, зведення і мастеринг, Ірині Рубежанській за ілюстрації на обкладинку.”

Джерело: notatky.com.ua

Приємного прослухування! Діліться враженнями у коментарях.

Роздоріжжя – Безсоння

Роздоріжжя – Тіні