Пірнути у ліричну глибінь разом зі співачкою “Таліна”

«Таліна» презентувала нову ліричну пісню під назвою «Сумно мені», пісню яка здатна торкнутися найглибших ноток вашої душі.

Ліричний і чуттєвий текст пісні українською мовою написала сама виконавиця, яка також пише і музику до своїх пісень. Надихнули Талину написати пісню рідною мовою її слухачі, які допомогли дівчині в минулому році досягти 20-го місця в чарті TOPHIT 100 AUDIENCE CHOICE з піснею «Запалити вогонь».

Над новим синглом Талине допомагали працювати відомий аранжувальник Олексій Ткач, який раніше співпрацював з такими популярними музикантами, як Ані Лорак, Авіатор, Green Grey, ДДТ, Друга Ріка та багатьма іншими, і гітарист Віталій Рустамов.

Почувши перший раз цю композицію, ми відчули, як по шкірі побігли мурашки, а на очах з’явилися сльози. Ця дівчина здатна торкнутися найглибші нотки в наших душах, згодна?

Пропонуємо тобі згадати ніжну й романтичну пісню «Запалити вогонь». З нетерпінням чекаємо нових робіт молодого таланту і сподіваємося, що наступна композиція стане ще ніжніше, адже романтика дарує нам легкість і натхнення, а що ще потрібно щасливій жінці!

Приємного прослуховування!