Прем’єра від Pianoбой в пам’ять про Андрія Кузьменка

Саме сьогодні, 17 серпня 2016 року, мало би виповнитись сорок вісім років улюбленому багатьма українцями виконавцю Андрію Кузьменко, лідеру культового вітчизняного гурту «Скрябін». Ось так швидко та непомітно минуло вже більше року з дня трагедії, що забрала життя співака, і сьогодні численна армія шанувальників по всьому світу буде ще частіше згадувати добрим словом Кузьму Скрябіна та співати його незабутні пісні. Не залишаться осторонь, звісно ж, друзі і колеги Андрія по музичному цеху – одним з перших приурочив своє нове творіння до цього особливого дня Дмитро Шуров, він же .

Сьогодні відбулася прем’єра нового офіційного кліпу Дмитра на пісню гурту «Скрябін» під назвою «Шампанські очі», кадри якого розфарбували власноруч слухачі. В екранізації кавер-треку взяли участь більше шістдесяти запрошених осіб, яким було доручено малювати, не стримуючи себе у цьому процесі. Ідея та концепція даної роботи, до слова, належить режисеру Андрію Бояру (Moustache Cinema).

«Ми мали на меті долучити до роботи над роликом «Шампанські очі» прихильників, дати їм фарби та запропонувати самостійно розмалювати майбутній кліп. Також знімальною командою була знята ввідна історія», – розповів Pianoбой.

Додамо, що знімальна група та сам Дмитро Шуроввирішили після роботи над відео подякувати всім людям, які відгукнулися на цю нетривіальну пропозицію, та влаштували для них цілий міні-концерт, де Pianoбойзіграв свою музичну програму на доволі незвично оздобленому електропіаніно, яке розмалював тато музиканта.

Джерело: notatky.com.ua