Радіо СОЛЯНКА на порозі нових звершень. Яких? Переходьте!

Кожен день – нові цілі та вершини, до яких прагне ейдос змін! Ось так пафосно команда радіо СОЛЯНКА хоче дати трохи солодкого нашим слухачам та усім, хто слідкує за перебігом наших справ. А солоденьке полягає у тому, що радіо СОЛЯНКА вже вельми скоро розпочне маштабну кампанію по зібранню коштів на платформі краудфандингу Спільнокошт!

Наразі наша ідея іноваційного інтернет-радіо, як пісня, пролітає усіма-усюдами, та зачіпає усіх. Тож, після позитивного досвіду з технічним міні-рантом від Благодійного Фонду Об’єднання та Фонду підтримки демократії (NED) на придбання технічної обладнання для радіо, ми йдемо до більших вершин – до Biggggidea! А що ж ми, як не Big-ідея!

А з тими, хто ще не чув про радіо СОЛЯНКА – ми раді наразі познайомитися. Хто ми такі?

Інтернет-радіо «СОЛЯНКА» – це радіо нового формату. Новітність формату радіо не тільки в тому, що воно акцентоване на інтернет-трансляцію, а й в тому, що метою радіо – є популяризація маловідомої, свіжої та якісної української музики молодих гуртів та виконавців.

Також особливість радіо – багатожанровість музики. СОЛЯНКА – тому що радіо не вибирає для себе одного або декількох музичних жанрів, а відкрито для різнобічної музики, маючи змогу демонструвати це різноманіття слухачам.

Ми хочемо дати можливість молодим талантам заявити про себе і розвивати свою творчість.

Проект підтримується власним коштом і є стовідсотковою ініціативою людей, що не можуть жити без музики. Команда радіо «СОЛЯНКА» не допустить того, аби музика молодих українських виконавців була загублена та не почута. Бо такий продукт неможливо оминути, він повинен грати та спонукати.

Чекайте на старт проекту та мега-модні подаруночки, які ми для вас підготували в рамках кампанії.

Підтримайте наш проект та слухайте лише справжню українську музику на радіо СОЛЯНКА!