СКАЙ – Мелодія серця

Нещодавно презентована у радіоефірі Jam FM «Мелодія серця» гурту «СКАЙ» вже з’явилася у мережі, тож ми спішимо поділитися нею з вами! Свіжа композиція увійде до списку треків наступного, п’ятого за ліком, студійного альбому команди, робота над яким вже вийшла на фінішну пряму. Нагадаємо, що майбутня платівка має надійти у продаж вже наприкінці поточного місяця.

У новій композиції «Мелодія серця» романтичні поп-рокери вже звично для себе заговорили про взаємовідносини протилежних статей, про порозуміння між чоловіком та жінкою, а також про важливість збігу особливих душевних імпульсів пари. «Чоловіки апріорі не багатослівні, але цей факт не зменшує силу їхньої любові. У пісні «Мелодія серця» мені хотілось сказати про любов так як чоловік вміє говорити про свої почуття до жінки. Так, ми з різних планет, ми можемо лаятися і не завжди розуміти один одного, але ми завжди будемо знаходити компроміси на шляху до любові», – зазначив фронтмен «СКАЙ» Олег Собчук.

До речі, не дивуйтеся, що ми пишемо назву «СКАЙ» без звичних крапок між літерами, адже саме таке написання, після нещодавнього ребрендінгу, є офіційним. Окрім оновленої назви, учасники «СКАЙ» оприлюднили у соціальних мережах свій новий логотип, який ви можете побачити на обкладинці синглу «Мелодія серця», а також оголосили про скорий початок туру на підтримку майбутнього лонг-плею. Цікаво, що цей тур буде не тільки українським, а фактично світовим: 8 жовтня в Мадриді стартує його європейська частина.

Джерело: notatky.com.ua