Святкування Дня усіх закоханих у стилі Underground

В ніч з 13 на 14 лютого у Baraban Underground Club пройшов концерт до Дня усіх закоханих під назвою Love Rock Night. Головними музикантами заходу став гурт Дом Грибоедова, а також у програмі були виступи гуртів My Favorite Black та L S D.

Відвідали концерт не багато людей, але відразу було помітно, що ті хто прийшли, були справжні пошановувачі гурту Дом Грибоедова. Але, про це потім.

На початку заходу, публіку розважав гурт L S D, який скоріш не розважив, а нагадав про те, яким може бути болісним кохання. Виконання повільних, лірічних композицій дуже непогано їм вдалося, особливо вразив, мелодійністю, вокал Олексія Пандори. Що ж до гурту My Favorite Black, то він, на жаль, майже залишився непоміченим слухачами клубу. Мабуть, усі чекали на вихід головних зірок тієї ночі – гурту Дом Грибоедова. Тут, звісно, запал виник неабиякий. Особлива та екстравагантна поведінка соліста Миколи Дзяка, не може залишити байдужими серця.

Тож, можна сказати, що Baraban Underground Club чекає саме на тих поціновувачів, які не шукають шаблонні заходи та заклади, – а прагнуть відчути справжнє та несхоже ні на що.

Більше фото тут.