The HARDKISS — нове обличчя українського стилю

The HARDKISSукраїнська англомовна музична група, що з’явилася в 2011 році. Авторство всіх пісень групи належить її учасникамЮлії Саніної і Валерію Бебко, який також виступає креативним продюсером The HARDKISS.

Кожен концерт The HARDKISSце новий сценічний образ. Над образами учасників групи працюють стилісти Слава Чайка та Віталій Дацюк.

26 січня 2016 року було оголошено, що гурт візьме участь у національному відборі України на Євробачення 2016.

5 лютого в офіційному співтоваристві гурт в соціальній мережі ВКонтакте і в прямому ефірі ранкової програми «let’s Go! Шоу» Europa Plus Україна Юлія Саніна представила трек «Helpless», з яким гурт буде брати участь у національному відборі конкурсу » Євробачення 2016.

«Helpless – пісня про народження, – розповідає Юлія Саніна. – В момент, коли людина усвідомлює істину, він ніби народжується заново. У цей момент він дуже вразливий, це боляче. Але потім він стає сильним і безстрашним. І в цьому йому допомагає любов. Зараз кожен з нас, як і Україна в цілому, перебуває в перехідному стані, в очікуванні відродження».

6 лютого гурт виконав пісню наживо у першому півфінал відбору та пройшов у фінал, посівши друге місце. 21 лютого відбувся фінал національного відбору на Євробачення 2016. За результатами суддівського голосування група зайняла перше місце, однак за  результатами глядацького голосування лише друге, в результаті у фіналі відбору виграла Джамала.

Пропунуємо подивитися останню досить еротичну та нервову відео-роботу гурту на пісню TONY, TALK!