Вирватися за будь-яку ціну!

Багато хто, напевно, чув про квест-кімнати (так звані room escape), але не до кінця розуміють, у чому суть цієї дії. Квест-кімнати – це не зовсім звичайні квести з переміщенням пішки або на автомобілях по місту та за його межами, у пошуку підказок. Головна відмінність в тому, що в ескейп-румах дія відбувається в замкнутому просторі, і тут завжди одна мета – вибратися з кімнати за обмежений відрізок часу.

Цей жанр цілком стався з комп’ютерних ігор – квестів, для проходження яких гравцеві необхідно застосовувати значні розумові зусилля, вирішувати загадки. Популярним поджанром квестів стали Ескейп квести (Escape перекладається з англійської, як втеча), де учаснику пропонують вибратися з віртуальної кімнати. Геніальна ідея прийшла в голову людині, який втілив віртуальний світ реальний, і тепер кожен з нас може спробувати зіграти в живий квест в Дніпропетровську.

Тому і геймерам, і просто любителям розгадувати всілякі головоломки дуже сподобається брати участь в реальному інтелектуальному квесті.

Нещодавно, нам пощастило навідатися в одну з таких, до Квест-кімнати “В капкані”. Тема нашої квест-кімнати звучала як “ранок після вечірки”. Можна сміливо сказати, що дане дійстно захоплює.

Якщо ви не знаєте, чим зайнятися в Дніпропетровську, то ми вже підкинули вам відмінну ідею, як весело й незвично провести годинку-другу в компанії друзів або сім’ї. Отримати відмінні враження і знайти для себе безліч цікавих моментів, допоможуть квест-кімнати «В капкані», серед яких вже відкрито два захоплюючих сценарії – «Скарби тамплієрів» і «Ранок після вечірки». Це найкращі реальні квести в Дніпропетровську.