DeМоно: День боротьби з незакінченням дітьми середньої школи

Команда радіо СОЛЯНКА бореться проти монотонності днів! Цікаві факти про сьгоднішній день у тематичному розділі “DeМоно”

23 вересня проходить День боротьби з незакінченням дітьми середньої школи.

Щороку 23 вересня відзначається День боротьби з незакінченням дітьми середньої школи. Батьківщина цього свята — Франція, де він був вперше відзначений у 2008 році за ініціативою організації AFEV.

За статистикою, близько 150 тисяч студентів щорічно покидають французьку школу без свідоцтва про середню освіту і, відповідно, не можуть отримати вищу освіту. І проблема незавершення дітей середньої школи є не тільки у Франції, але і в інших країнах світу.

Для вирішення такої проблеми необхідно спільними зусиллями вчителів та адміністраторів шкіл, батьків та інших членів сімей учнів, засобів МАСОВОЇ інформації та громадських організацій.

Частина проблеми незавершення дітей із середньої школи може бути вирішена шляхом вдосконалення системи середньої професійної освіти.

Незважаючи на те, що єдиною міжнародної стандартизації в середній школі практично відсутня, міжнародні організації проводять спеціальні дослідження, щоб відстежувати зміни, які відбуваються в галузі середньої освіти, як в глобальному, так і національному рівні. Це для внесення посильного вкладу в поліпшення національних систем середньої освіти.