ГО «СОЛЯНКА» запрошує відвідати тренінг «Територія твоїх ідей»

⚠Увага! Ми переносимо тренінг на слідуючий тиждень!⚠
Заповнюйте анкету учасника

У Дніпровській Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська,23, 4 поверх) громадська організація «Солянка» проведе інтерактивний захід — Тренінг-знайомство «Територія твоїх ідей».

На захід запрошуються молоді люди, що прагнуть отримати нові знання, враження, знайомства та реалізувати власну ідею чи долучитися до проекту.

Тренінг пройде в рамках старту нового проекту ГО «СОЛЯНКА» — «Студія неформальної громадської освіти».

«Студія неформальної громадської освіти» – проект, направлений на розвиток, набуття навичок у сфері громадської діяльності, громадської журналістики та ІТ шляхом практичного навчання та навчальних поїздок-стажувань молоді та представників третього сектору. Протягом проекту будуть проводитися тренінги, навчальні поїздки, інтелектуальні ігри.
Метою проекту є сприяння самовизначенню і самореалізації, підвищенню громадської активності і розвитку журналістських якостей молоді у Дніпропетровській області шляхом створення Студії громадської неформальної освіти та практики у незалежних ЗМІ Дніпровського району.

Тренінг-знайомство — захід, який дозволить активній молоді прийти та познайомитися з організацією, проектом, знайти нових друзів і нові інтереси, адже наша організація має декілька напрямків роботи:
— Інформаційний портал Podgorodnoe.in.ua
— Молодіжне інтернет — радіо «Солянка»
— Газета «Наша думка»
— Соціокультурні проекти.

Взяти участь у цьому заході може кожен охочий абсолютно безкоштовно. У програмі заходу: знайомство, ігри, неформальне спілкування, можливості для молоді.

Тож, якщо ти активний, прагнеш займатися громадською діяльністю, журналістикою або просто весело провести час і знайти нових друзів, ми запрошуємо тебе на Тренінг-знайомство. РЕЄСТРУЙСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ, приходь та починай діяти з нами!