Перманентний рай від гурту Санмай

Гурт Санмай розповіли нам у інтерв′ю про свою історію створення.

Гурт Санмай був започаткований в кінці 2014-го року. 27-го листопада стартував сингл “Перманентний рай” в мережах, але річницю святкуватимемо 31 січня, коли відбувся дебютний виступ команди. Назва вибиралась ретельно і відносно довго. Віримо, що як назвати корабель, так він і попливе. У нас було багато технічних та метафізичних вимог до назви і “Санмай” підійшла по всіх параметрах. Не любимо, коли питають, що означає це слово, тим більше, що значеннь у нього багато. Санмай – це наш гурт.

Нас четверо. Сергій Гнатюк – фронтмен гурту, що співає та пише тексти. Гітарист, мультиінструменталіст, бек-вокаліст, ідейний натхненник звукового аспекту гурту – це Сергій Мінаєв. Грає на бас-гітарі, а також спільно з Сергієм несе відповідальність за звук та аранжування Артур Черчик. Остап Сухоцький виконує завжди смачні, рівні та потужні партії на ударних.

Для нас Санмай – це насамперед обширний плацдарм для розвитку. Нам нудно грати те, що ми вже давно вміємо, а також те, що давно переграли багато інші команди. Стараємось прогресувати як технічно, так і творчо, як в планні мислення, так і в плані емоційного зв’язку між своїм внутрішнім світом та музикою, що ми створюємо.

Поки позиціонуємо себе як Modern rock, Indie pop, адже цього вимагає кон’юктура ринку. Перший реліз був з потужним роковим звучанням, де ми поекспериментували з електронним звучанням та в основному британською мелодикою. Зараз більше працюємо з електронними звуками, для нас це ново, цікаво і просто подобається. Побачимо до чого ми дійдемо через той чи інший проміжок часу.

Хочемо зробити щось добре для людей. Все настільки просто, що аж складно. Це ціль не тільки існування гурту, а й життєвий принцип учасників. Тобто ми вбачаємо у музиці спосіб реалізувати свою життєву ціль, тому настільки серйозно ставимось до справи та прив’язані до музики. Прекрасно усвідомлюємо силу впливу музики на людську свідомість та несемо відповідальність за те, що робимо перед люьми, що нас слухають. Адже музика впливає на настрій, думки, характер, а як наслідок і дії людей незалежно від того чи усвідомлюється це слухачем. Хочемо щоб люди при прослуховуванні нашої музики ставали впевненішими у собі, добрішими, відкритішими, кращими, ближчими до свого “Я”. Знаходили відповіді на запитання, що їх турбують, сили в собі боротись з негативними явищами свого життя, а також щоб просто настрій ставав кращим.

Цільова аудиторія формується відповідно музики, а не навпаки у нашому випадку. В основному люди, яким ми подобаємося, це, насамперед, підлітки та студенти. Хоча є і старші прихильники, так як у наших піснях в основному оспівується проблематика дорослого життя. З нас іноді глузують з приводу того, що нами захоплюються неповнолітні дівчата, проте нам це не засмучує – навпаки. Ми радіємо, з того, що нас слухає покоління майбутнього і відчуваємо у собі силу зробити для них щось хороше. Так як старші люди вже сформовані, то важко на них повпливати. А у підлтковому віці так важливо, щоб оточення людини було правильним – музика, в тому числі. І у нас чиста совість, коли ми стоїмо на сцені, чи записуємо нові пісні.

Стараємось бути самі собою, не корчити з себе тих, ким ми не є. Ввважаємо, що у нас є що сказати, чим поділитись. Не приховуємо того факту, що ми звичайні люди, як і мільйони інших українців. Саме тому ми піднімаємо ту проблематику, котра хвилює досить таки обширний пласт населення саме України. Робимо все так, як підказує нам наша муза. Стараємось бути творчими не тільки безпосередньо у музиці, а й у всіх аспектах буття гурту. А наші особливості та відмінності від інших груп вже проявляться та будуть поміченими з часом. Не хочеться, щоб це відбулось насильницьким та не природнім шляхом, адже це не правильно.

Для нас досягнення, що за півроку існування ми випустили міні-альбом під назвою “Шум”. Він подобається людям, а судячи з коментарів слухачів має саме той ефект, що ми хочемо. Це для нас важливо. Звучимо на радіостанціях, відвиступали великими майданчиками країни, відчуваємо свою потрібність людям. У нас насичений кінець 2015-го року. Ми випускаємо реліз, що буде містити ремікси на композиції гурту, один з яких виконаний спільно з однією зірковою командою України. Потім на початку грудня випускаємо новий міні-альбом, що буде ліричнішим за попередній, така собі осінньо-зимова меланхолія. А також світ побачить кліп на пісню “Ти помреш від нікотину” зовсім скоро. Загалом слідкуйте за нами в соціальних мережах – vk, facebook, twitter, google+, де вам зручно, будете першими знати всі новини гурту Санмай.

Курьйози.З недавніх, то була історія, де нас звинуватили у розпусті. В мережах від наших прихильників можна бачити відгуки про наші виступи, музику. І одна з прихильниць детально розповіла про історію знайомства з нашою творчістю. Було зазначено, що наживо перший раз вона нас почула на “репетиції”. Проте вона мала на увазі, що це відбулось на саунд-чеці, тобто налаштуванні звуку пред концертом. Рідко люди, що не займаються музикою, володіють подібною термінологією. Один з ведучих місцевого телебачення прочитавши цей коментар не зрозумівши цього у прямому ефірі задав запитання нашому фронтмену “що роблять на наших репетиціях неповнолітні дівчата?”. Він спочатку не зрозумів в чому тут була підстава, розгубився, проте одразу відповів, що такого не було жодного разу. Потім довго сміялись з цього інтерв’ю. Насправді на наших репетиціях не буває нікого окрім нас. Там ми займаємось творчістю, роботою і будь хто присутній, окрім нас 4-х скоріш за все буде нам заважати. Особисте життя учасники тримають поза базою, сценою, а на рахунок неповнолітніх то… Нам і на волі непогано живеться.

Два слова про нас – Перманентний рай.

Слідкуйте за нами за посиланнями:

https://vk.com/sanmay_band

https://www.facebook.com/sanmay.band

https://twitter.com/sanmay_band https://plus.google.com/b/113988689576394769079/+гуртСанмай4/posts https://soundcloud.com/sanmay_band/