Солов’їний фолк-гур The Doox

Музичний світ немає меж. У цьому чим  далі, тим більше, утверджується команда Інтернет-радіо СОЛЯНКА. Пошуки цікавої, самобутньої та нової української музики щодень приносить команді радіо захопливу шану нашими талантами та українською культурою взагалом. Й сьогодні хочемо поділитися враженнями про колектив, який знедавна відкрило для себе радіо — гурт The Doox.

Український етно-рок гурт The Doox — це новий фолк в цікавій сопілково-драйвовій обробці. Музика солов’їної мови, дудуку, панфлейти, дводенцівки, автентичного співу та електро-гітар.

Колектив творить музику, поєднуючи старовинний український фольклор із сучасними електронними та роковими мотивами. На музику The Doox покладені пісні з усіх куточків України.

Музиканти у своїй творчості вдало поєднують етнічні звуки з усього світу, клавішні, ударні, використовують найрізноманітніші духові інструменти. А родзинкою гурту є поєднання жіночого та чоловічого народних голосів, наближених до традиційної манери співу.

The Doox експериментують з музикою і можуть виступати як в легкому акустичному лаунж-форматі, так і з ритмічним шаленим саундом.

Музиканти об’єдналися навесні 2014 року на чолі з відомим мультиінструменталістом та сопілкарем Максимом Бережнюком. За час існування, встигли побувати на відомих українських фестивалях та записати демо-альбом, який презентували у листопаді 2014 року.

Пісня The Doox «Полюбила» стала супроводом у фільмі «Заради миру», що вийшов у вересні 2014 року в рамках конкурсу короткометражок від 1+1 media.

Ви можете прослухати декілька композицій нижче. Більше слухайте в ефірі радіо СОЛЯНКА.

Діліться враженнями у коментарях.

The Doox — Гопака

The Doox — Гриця

The Doox — Калина