В Луцьку проходитиме черговий Фестиваль українського духу «Бандерштат»

Дж.: http://bandershtat.org.ua

3-5 серпня  під Луцьком в селі Рованці проходитиме фестиваль українського духу Бандерштат.  Вхід на територію проведення даного заходу, буде як і в минулому році із Центрального парку міста. 

Даний фестиваль проводиться вже  12 раз по рахунку та триватиме з 3 до 5 серпня.  За час проведення фестивалю  Бандерштат він став візитівкою Луцька, адже щороку його відвідують тисячі людей з різних куточків України та із-за кордону.

В даному фестивалі брали участь навіть найпопулярніші українські гурти.

Наразі, цього року у фестивалі візьмуть участь дуже багато виконавців та гуртів, це : Христина Соловій, Арсен Мірзоян, гурти — «Тартак» , «KARNA», «O.TORVALD»,  «Один в каное», «Jillhouse», «Roll Models», «Jazzforacat», «Farinhate Band «, «Женя і Катя «, «РОЛЛІКС», «The Hypnotunez», «katya chilly», «Yurcash», «Жадан i Собаки «, «Jazzforacat»  та ін.

Крім того, даний фестиваль — це набагато більше ніж тільки музика, адже, наразі, є багато гострих тем в політиці, бізнесі, культурі, громадському та IT середовищі сьогодення нашої держави, яким необхідно  присвятити час під час проведення фестивалю.
На фестивалі буде майданчик для виступів відомих діячів, журналістів, менеджерів всіх сфер, людей, які сьогодні рухають нашу державу. Тут буде відведено час  на дискусії, часом навіть болючі та емоційні. Тут, кожен знайбе відповіді на свої запитання.

Програма дискусій на фестивалі наступна:

П’ятниця, 4 серпня

12:00 — Енвер Бекіров

12:45 — Меценати для солдата

13:30 — Яна Зінкевич

14:15 — Вахтанг Кіпіані

15:00 — Анатолій Тапольський

Субота, 5 серпня

12:00 — Андрій Бродецький

12:45 — Уляна Супрун

13:30 — Юрій Митрофаненко

14:15 — Микола Давидюк

15:00 — Макс Кідрук

15:45 — Іван Малкович

Неділя, 6 серпня

12:00 — Зустріч з ветеранами УПА

12:45 — Презентація проекту РІД

13:05 — Календар заходів НПВ «Співпраця — 2017»

14:15 — Андрій Демчук

13:30-Олег Скрипка

15:00 — Павло Шеремета

15:45 — Роман Скрипін

Для комфорту, на фестивалі буде розміщено безкоштовне наметове містечко, а аткож фестивальний all inclusive з гарним настроєм, нічними іграми в “мафію”, дровами та охороною території, яка  зробить Ваш відпочинок комфортним і спокійним. Будуть облаштовані душі та пункти прокату наметів і спальників.
Можна буде провести час та відчути себе частинкою справжньої бандерштатівської родини, де панує злагода та взаємоповага, не лунає лайка, підтримується порядок та чистота.

Також на фестивалі буде проводитися  ярмарок, де майстри продемонструватимуть  унікальні вироби ручної роботи. Можливо буде придбати іграшки, посуд, прикраси, сумки та ще багато неординарних аксесуарів і сувенірів, а також футболки із дизайнерськими розписами та  принтами. Ще на фестивалі матимете можливість придбати casual одяг від українських виробників і необхідність поїздки до Києва чи Львова зникне.

Спеціально для кожного відвідувача резиденти гастрономічного фестивалю Lutsk Food Fest приготують страви та напої, які будуть до смаку навіть гурманам. Важливим є те Бандерштат утримується від вживання алкоголю, адже розважатися можна і на тверезу голову, надаючи перевагу здоровому способу життя.

Квиток на три дні фестивалю можна придбати онлайн: concert.ua та kasa.in.ua

Також буде  нагода придбати квиток на фестиваль при вході – як на три дні, так і на один, однак, майте на увазі, що ціна квитків зростатиме.

Дуже важливим є той момент, що фестиваль, що через річку Стир буде споруджений понтонний міст, що в свою чергу дозволить  потрапити на територію Бандерштату із центрального парку Луцька.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті.