Виникнення гурту Продавці Снігу

Що стосується назви, хотілося придумати щось оригінальне, не іноземною мовою і прикольнеось якто само по собі й прийшов Продавці Снігу. Як раз був снігопад.

Перший склад гурту зібрався в 2011 році, складався він з близьких друзів, які колись грали в різних проектах. Спочатку це було три людиниударник Заруденский Влад, гітарист Макс Зимін і ще один гітарист Старина Валентин.

Джем пройшов досить успішно і було вирішено спробувати зібрати повний склад, що виявилося не дуже просто, але можливо. Через невеликий проміжок часу до нас приєднався басист Демченко В’ячеслав. Залишалося тільки підібрати фронтмена або фронтвумен. Першою вокалісткою виявилася Болячая Наталія. В такому складі гурт проіснував півроку, були начерки пісень, але до логічного завершення так і не прийшли. Тому в складі відбулися змінидо нас приєднався Кріпак Олексій, басгітара і вокал Лукаш Ольга. Цим складом ми вперше виступили і записали 5 пісень.

В жовтні 2013 Ольгу Лукаш замінила Єлизавета Колот. У січні 2014 після низки виїзних та місцевих виступів гурт розпався. Але залишився засновник та автор пісень, і вже в травні був перший концерт новим складом.

У 2015 році в червні визначився остаточний склад групи: гітараСтарина Валентин; басгітараСтарина Олексій; ударніВолодимир Мірошниченко; вокалОлена Сирен. Саме цей склад став переможцем фестивалю РокЛіто.

Ось така вона історія гурту Продавці Снігу.